Koyu Açık

Elf Puff Bar Nedir? Nasıl Kullanılır? Nereden Alınır? Yorum Yap

Puff Bar, yalnızca Türkiye’de değil bütün dünyada en fazla tercih edilen tek kullanımlık elektronik sigara olarak bilinmektedir. Puff Bar, adını günden güne daha çok duyurmaya başlamıştır. Bu nedenle hemen herkes Puff Bar hakkında bilgi sahibi olmak ve içeriği hakkında birçok soruya cevap bulmak amacıyla çeşitli araştırmalar içerisine girmektedir.

Puff Bar, son zamanlarda yaygınlaşan ve giderek tercih edilen önemli bir keyif aracı olarak bilinmesiyle birlikte puff bar nedir sorularını soran ve belki de en popüler arama listelerine adını yazdıran bir araç olarak bilinmektedir.

ELFBAR ve VOZOL Puff Bar Nedir?

Puff bar nedir sorusuna kısaca şöyle cevap verilebilir; Bir tür tek kullanımlık pod e- sigaradır. Marka ve modele göre değişen 500-1000 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Çeşitli aromalarının her biri özel ile üretilmiştir. Nikotin seviyesinin %2 ile %5 aralığında tercihe göre belirlenebilmesi, Puff Bar’ı kullanıcıları için ayrıcalıklı kılmaktadır. Hafif olması nedeniyle taşıması kolay olan Puff Bar aynı zamanda geri dönüştürülebilir olması nedeniyle de doğa dostu bir ürün olarak değerlendirilmektedir.

Puff Bar Nasıl Kullanılır?

Puff Bar Nasıl Kullanılır sorusu da en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Kullanımı bir hayli kolay olması nedeniyle Puff Bar’ı tercih edenler oldukça memnun kalmaktadır. Puff Bar, kendi kutusundan kullanıma hazır bir şekilde çıkarılmaya müsait olarak tasarlanmıştır. İçerisinde yer alan mekanizma, sizin ilk çekişinizle birlikte aktif hale gelecek ve Puff Bar çalışmaya başlayacaktır. Yapmanız gereken tek şey; bir ağız dolusu çekmek, 3 ile 5 saniye arasında beklemek ve bırakmak.

Puff Bar, dolumu gerçekleştirilemeyen bir tür pod elektronik sigara çeşididir. Bu nedenle dolumu gerçekleştirilememektedir. Tekrar doldurulmaya ve kullanılmaya çalışılması sağlık ve güvenlik açısından önerilmemektedir. Buna ek olarak içim kalitesinin düşmesi nedeniyle de olumlu bir sonuca yol açmayacaktır. İstenildiği takdirde geri dönüştürülebilir cihazlar arasına atılarak yeni aroma ve tatların denenmesi amacıyla yeni bir Puff Bar temin edilebilmektedir.

Puff Bar Nereden Alınır?

Puff Bar nereden alınır en sık karşılaşılan sorular arasında yer almaktadır. Klasik Puff Barların temini daha kolay olmakla birlikte yeni üretilen çeşitlerinin bulunması için özel satıcı mağazalarına göz gezdirmek gerekebilir. Klasik Puff Barlar ile yeni modeller arasında da temelde işlev bakımından bir fark gözetilmemektedir. Buna ek olarak yeni modellerde likit depolarında ya da estetik görünümlerinde farklılık görülebilmektedir. Puff bar nereden alınır için sizin tercihleriniz de önemlidir. Tercih ettiğiniz ve size uygun olan yerlerden Puff Bar temin edebilmeniz mümkündür. Bu doğrultuda sizin için doğru adres Vagon Nargile olacaktır.

Puff Bar Avantajları Nelerdir?

Puff Bar avantajları nelerdir sorusuna gelince buna birçok cevap üretilebilmektedir. İlk avantajı, kullanım süresinin uzunluğu olmaktadır. Kullanıcıya bağlı olarak bu süre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 300 ve üzerinde çekiş sağlayabilmektedir. Bu çekiş, yaklaşık bir buçuk paket sigaraya denk gelmektedir. Bu da, tek dolumda yaklaşık olarak 3 günlük sigara ihtiyacınızın karşılanması anlamına gelmektedir. Aynı şekilde 24’ten fazla aroma çeşidinin bulunması da kullanıcıların Puff Bar deneyiminden kazandıkları avantajlar arasında görülebilmektedir.

Puff Barlar, kullan at pod elektronik sigara niteliği taşımaktadır. Bu da aslında kullanıcılara oldukça sağlıklı ve hijyenik bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Çünkü ağız başlıkları zaman içerisinde bakteri ve benzeri oluşumlarla dolabilir, her ne kadar temiz kullanılsa da doğal bakterilerin yerleşmesi kaçınılmaz olabilir. Bunun yanı sıra cihazın uzun süreli kullanımı, tat kalitesini de olumsuz yönde etkileyebilir. Bu sebeple tek kullanımlık olmaları, sağlıklı ve kaliteli bir içim sunması açısından avantaj sağlamaktadır.

Puff Bar Aromları Çeşitleri

Elf Bar Banana milk : Muz ve süt
Elf Bar Coffe tobocco : Kahve ve tütün
Elf Bar Grape energy : Kara üzüm ve Enerji içeceği
Elf Bar Juicy peach : Sulu şeftali
Elf Bar Mango peach : Mango ve şeftali
Elf Bar Watermelon : Karpuz
Elf Bar Peach mango guava : Şeftali, mango ve tropical meyve
Elf Bar Pineapple ice : Ananaslı Buz
Elf Bar Sour apple : Ekşi elma
Elf Bar Strawberry grape : Çilek ve üzüm
Elf Bar Watermelon lemon : Karpuz ve Limon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close
×

Merhaba!

Vagon kalitesiyle ürünler ulaşmak ve nargile dünyasının ayrıcalıklı markasından hizmet almak için hemen iletişime geçin!

× Müşteri Destek Hattı