Koyu Açık

Nargile Nasıl İçilir?

Nargilenin hazırlanışı kadar nasıl içilecek olduğu da sık sorgulanan soruların başında yer almaktadır.  Nargile içilirken en çok dikkat etmeniz gereken hususlardan biri ise orta düzeyde tütünü çekmektir. Yani ne çok yavaş ne de çok hızlı şekilde içilmemelidir. Nargilenin içilirken en ideal içme hızının ise nefes alıp verme şeklinde olması gerekmektedir. Nargile nasıl içilir? merak eden kişilerin bu hususa dikkat etmeleri gerekir.

Nargile içerken lülenin çok sıkı ya da çok fazla gevşek olmaması gerekir. Tütün lüleye sıkıştırılmamalı ve gevşek olacak şekilde mutlaka konulmalıdır. Bunu yaptığınız zaman ise doğal olarak nargileden tütünü hem daha kolay çekerken hem de daha fazla keyif alırsınız. Burada önemli olan ise nargile içimi sırasında çekişin kolay olmasını sağlamaktır. Çünkü çekişi kolay olduğundan dolayı haliyle daha fazla zevk almanız mümkün olacaktır. Tütünün paketi açıldıktan sonra ise kesinlikle hava almayacak, sızdırma olmayacak yerlerde güvenli bir şekilde saklanması gerekmektedir.

Nargile İçilirken İçine Çekilir Mi?

Nargilenin içine mi çekilmesi gerektiği yoksa dumanını dışarıya mı verilmeli tarzındaki sorularda çok sık şekilde soruluyor. Nargile ile sigarayı birbirine karıştırmamalısınız. Sigarada nasıl içine çekme durumu varsa nargilede ise içine çekme durumunun söz konusu olmadığını söylemeliyiz. Tütünü rahat bir şekilde çektikten sonra ise dumanını dışarıya verebilirsiniz. Zaten dışarıya atacağınız duman, en keyif almanızı sağlayan yanlarından biridir. Nargile kullanımı yapılırken özellikle ilk deneyimlemeniz olacaksa havayla karışık içinize çekmeyin.

Son derece keyifli bir kullanım imkanı sunan nargilede farklı aromalara sahip olan tütünleri kullanabilirsiniz. Elma, çikolata, kahve gibi sevilerek tercih edilen aromalar mevcut. Kısaca damak zevkiniz nasıl olursa aynı şekilde nargilede aroma çeşitlerini sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Nargile İçimi ve Kullanımı

Nargileden çıkacak olan duman, mutlu olmanızı sağlayacak etkiler yaratır. İnsanlar ile bir arada olarak hayatın stresinden uzaklaşıp keyif yapmanıza yardımcı olur. Nargilenin borusundan çekeceğiniz tütünü dışarıya duman olarak saldığınız zaman ise adeta stresinizi atıyormuş gibi bir hissiyat içerisinde olmaya başlarsınız. Bu sebepten dolayı nargile içimi kişilere keyif verir.

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close
×

Merhaba!

Vagon kalitesiyle ürünler ulaşmak ve nargile dünyasının ayrıcalıklı markasından hizmet almak için hemen iletişime geçin!

× Müşteri Destek Hattı