Koyu Açık

Hakkımızda

Vagon Nargile

Vagon Nargile

Vagon Nargile, 2022 yılında nargile sektöründe öncü firmalardan biri olmak için kurulmuştur. Çalışma prensibi olarak dürüst, ilkeli, yenilikçi ve olmazları olmayan bir hizmet anlayışından dolayı en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Müşteri Ağı

Ülkemizde 10’a yakın vilayete sürekli olarak cafe veya perakende satış noktalarına ürün tedariği sağlamaktadır. Vagon Nargile genç , dinamik ve çalışkan yönetici ve personelleri sayesinde 7 gün hizmet verebilmektedir.

Vagon Nargile toptan nargile satışı, nargile takımları üretimi, nargilenin internetten satışı ,nargile cafelere malzeme servisi, Nargile malzemeleri satan dükkanlara malzeme servisi, İstanbul dışındaki şehirler ve yurt dışında toptan nargile malzemeleri satanlara ve cafelere ürün tedarik etme, Nargile Takımları, nargile malzeleri, Küba Nargile kömürü ithal etme, Nargile takımı parçaları ve nargile malzemeleri üretimi yapma, Yurt içindeki ve dışındaki birçok nargile tütünü ve diğer malzemelerini üretim yapanların bayiliğini sürdürme ve birçok nargile cafenin kuruculuğunu ve işletmesini yapma görevlerine devam etmektedir.

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close
×

Merhaba!

Vagon kalitesiyle ürünler ulaşmak ve nargile dünyasının ayrıcalıklı markasından hizmet almak için hemen iletişime geçin!

× Müşteri Destek Hattı