Koyu Açık

En Çok Tercih Edilen Tütün Çeşitleri Nelerdir?

Nargile içimi keyifli olmasından dolayı severek kullanılmaktadır. Nargileden söz etmişken en çok tercih edilen tütün çeşitleri nelerdir? bilinmesi gereken bir konudur. Çünkü nargile içiciliğinin daha keyifli ve kaliteli olması açısından önemlidir. Nargilede farklı tip aromalar bulunmaktadır. Haliyle her bir aromanın ağızda bırakmış olduğu tat ise birbirinden farklılık göstermektedir. Damak zevkinizle örtüşecek tatları bularak daha keyifli bir nargile kullanımının oluşmasını sağlayabilirsiniz.

Nargile tütünlerindeki aromalar damak zevkine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fakat nargile kullanıcıların en sevdiği ve tercih ettiği tütün çeşitleri şunlardır:

  • Hens Tütün
  • One Tütün
  • Ballı Tütün

Yukarıda söz etmiş olduğumuz markalar, en çok tercih edilenler listesinde yer almaktadır. Üstelik her birinin ise birbirinden farklı diyebileceğimiz değişken tatları bulunur.

Hens Tütün

Egzotik meyve tatlarını barındıran ve damak tadında keyif bırakacak olan tütün markasıdır. Hens tütün, bu tür tatlara açık olan nargile severler tarafından da tercih ediliyor. Hens tütün içimi, kolay olurken keyif almanızı sağlayacak bir tat bırakır. Böylelikle Hens tütün ile nargilenizi bundan sonra daha  bir keyif alarak kullanmaya başlamış olursunuz.

Piyasada en iyi tütün çeşitleri diye inceleme yaptığınız zaman ise ön plana hens tütün çıkacaktır. Kaliteli bir tütün olma özelliğine sahip olan Hens tütün, yüksek bir performans sunar.

One Tütün

Nargile severler tarafından en iyi tütün hangisi araştırması çok fazla yapılır. Çünkü tütün içiciliği yapılırken kaliteli ve keyifli olmasına dikkat edilmelidir. One tütün bilinen en iyi tütün çeşitleri arasında yer almaktadır. %50 dumanla sertleştirilmiş olan One tütün en çok sevilenler arasında bulunur. Tütünü içerken biraz da olsa sertliği fark etmeniz hoşunuza gidecektir.

One tütün diğer tütün çeşitlerine oranla biraz daha sertlik verir. Fakat One tütün yanı sıra farklı hafiflikte olan tütün çeşitlerini kullanabilirsiniz. Vagon nargile olarak nargile kullanımına başvuracak olanlara profesyonel çözümler sunarız.

Ballı Tütün

Tütün çeşitleri içerisinde Ballı tütün yer alır. Nargile severlerin en çok talep ettiği tütün çeşitlerinden biri de ballı tütün olmuştur. Elma, kola, limon gibi farklı aromaları sunan ballı tütün ile nargilenizi içerken büyük bir mutluluk duyarsınız.

ALIŞVERİŞ SEPETİ

close
×

Merhaba!

Vagon kalitesiyle ürünler ulaşmak ve nargile dünyasının ayrıcalıklı markasından hizmet almak için hemen iletişime geçin!

× Müşteri Destek Hattı